Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

"Где мало слов, там вес они имеют" Шекспир

 

Поліванчук Олександр Сергійович

БІОГРАФІЯ

Навчання: закінчив гімназію “Успіх” у 2007 р. на відмінно. Отримав базову вищу освіту з відзнакою за напрямом підготовки “Автоматизація та компьютерно – інтегровані технології”, кількість сесій на відмінно – 3; середній бал – 4,81. На даний момент навчаюсь за напрямом підготовки магістра.

Наукова робота: тема магістерської роботи: “Дослідження перехідного процесу нагріву заготовок в методичній печі та розробка системи автоматичного управління”. Маю вісім наукових публікацій у міжнародних конференціях за наступними темами: “Построение правильного многоугольника в плоскости общего положения” (конференція “Графика 21 века”, м.Севастополь – 2008р.); “Конструирование поверхности полюса ротора синхронной машины” (конференція “Прикладные задачи математики в механике, экономике, экологии” м.Севастополь – 2008р.); “Графо – аналитический способ конструирования поверхностей выделением из конгруэнции Кг(2,2)” (конференція “Графика 21 века”, м.Севастополь – 2009р.); “Аналитическое выражение поверхности, выделяемой из прямолинейной конгруэнции Кг(2,2)” (конференція “Прикладные задачи математики в механике, экономике, экологии” м.Севастополь – 2009р.); “Моделирование поверхности пода камеры коксовой печи” (конференція “Графика 21 века”, м.Севастополь – 2010р.); “Расчет пружины Бурдона при измерении расхода газа” (конференція “Прикладные задачи математики в механике, экономике, экологии” м.Севастополь – 2010р.); “Моделированиe процесса нагрева металла в камерной печи при нахождении оптимального температурного режима нагрева по критерию минимального расхода” (конференція “Автоматизация технологических объектов и процессов. Поиск молодых” м.Донецьк – 2010р.); “Моделирование переходного процесса нагрева сляба в методической печи” (конференція “Механика жидкости и газа” м.Донецьк – 2011р.). Приймаю участь в міжнародному конкурсі робіт “Металлургия-2011”, який проводить “МИСиС” м.Москва, Росія.

Суспільна робота: з вересня 2007 р. по теперішній час є профоргом групи, приймаю участь в організації різноманітних заходів (“Дебют першокурсника”, “День факультету”). Приймаю участь в організації змаганнь з волейболу, комп’ютерних ігор, футболу між командами факультету та є постійним учасником цих змагань.

Спорт: За роки навчання у ЗНЗ є призером у командній першості з туристичного багатоборства «Золота осінь» - 2006, «Зимові старти» - 2007 серед команд Пролетарського району, перше місце з футболу на районному етапі чемпіонату «Шкіряний м`яч» - 2005р., перше місце на районному етапі змагань з футболу імені Казима Сериндага – 2006 рік.
Під час навчання в ДонНТУ приймаю активну участь у змаганнях з футболу та волейболу на рівні факультету та університету.

Особисті дані: громадянин України, 1990 р.н., неодружений.

Особистісні дані: комунікабельний, ініціативний, пунктуальний, креативний, відповідальний, цілеспрямований.31 жовтня 2011 р


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»